wtorek, 28 października 2014

Czy zakonnice potrafią śpiewać?


Dowodem na to, że zakonnice też potrafią śpiewać i to nie byle jak, jest przykład Siostry Cristiny Scucci. 25- letnia zakonnica podbiła publiczność programu The Voice of Italy i wygrała go za jednym tchem. Muszę przyznać, że kiedy pierwszy raz obejrzałam castingowy odcinek Siostry Cristiny to byłam nim tak samo zaskoczona jak jedna z trenerek Raffaella Carrà :


Bo przecież na co dzień nie widuje się zakonnic w programach talent-show i to jeszcze z tak świetną barwą głosu! Na koniec programu Siostra Cristina wraz z całą publicznością odmówiła w studiu ,,Ojcze Nasz''.

Album ukarze się przed świętami, 11 listopada, a dochód z niego zostanie przeznaczony na cele dobroczynne. Znajdziemy na nim promującą oraz prowokacyjną piosenkę Madonny z lat 80-tych '' Like a Virgin''  tyle, że wykonaną w innej, spokojniejszej tonacji. 


A Wy co sądzicie o Siostrze Cristinie i jej fenomenie?

3 komentarze:

 1. wow, reakcje bezcenne :D
  głos ma niesamowity :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo wiele sióstr ma tak piękny głos , czasem na Mszy aż ciarki przechodzą tak pięknie głosy wybrzmiewaja a jeszcze jeśli akustyka jest dobra - miodzio ...

  OdpowiedzUsuń
 3. To że zakonnice potrafią pięknie śpiewać, to akurat wiem, ale nie słysząłam o zakonnicy w progrmianie The Voice of Italy... jestem pod wrażeniem

  OdpowiedzUsuń